REFERENCE KLIENTŮ

Jsme tu jen díky vám

Máte rádi své zvíře. Chcete pro něj to nejlepší. Víme to. A proto tu jsme.

O majitelce

Každý den vstáváme a usínáme s myšlenkou na naše klienty. Veterina pro nás není jen práce, ale i poslání. Pokud jste byli spokojení nebo se nám naopak něco nepovedlo, dejte nám vědět a ohodnoťte nás na Google nebo Facebooku. Zpětná vazba nám pomáhá se neustále zlepšovat a my pro Vás chceme být nejlepší! Nejde nám o maximální jednorázový výdělek, ale o dlouhodobý vztah.

— Marta Koudelková Kvasňovská

37 500

VYŠETRĚNÍ

3 460

VÝJEZDŮ

234

HLÍDÁNÍ

16

LÉKAŘŮ

Hezký den, 

dnes odpoledne jsem byla náhodně na vaší klinice v Jičínské ulici, Praha 3 s prosbou o vystavení receptu pro mou fenku NO, která trpí osteoartrozou (spondyloza, arthroza, koxatroza). Měla jsem štěstí na profesionálku - MVDr. Tančákovou, která mne odzbrojila znalostmi a schopností je propojovat s příslušnými potřebami mé feny. Její lidský přístup a nekonečná trpělivost s jakou mi byla schopna zodpovědět mnou kladené otázky a zároveň reagovat na nevyřčené varianty či obavy spojené s tímto velmi bolestivým a finančně nákladným zdravotním stavem, porovnání jednotlivých variant medikace, mne doslova odzbrojilo a vytvořil prostor pro budoucí úspěšnou spolupráci v léčbě či alespoň úlevě od bolesti mé téměř 11leté fenky.  

Děkuji vám paní doktorko, i přes vaše mládí, jste skvělá. Adela Billa

— Adela Billa

Ráda bych touto cestou poděkovala panu MVDr. Ivanu Gabaľovi. Navštívil nás doma kvůli zhoršenému stavu naší adoptované fenky středoasijského pasteveckého psa. Pan doktor byl naprosto dokonalý - nebál se, byl citlivý, trpělivý, VELICE pečlivý. Vyšetření, léčba i konzultace později po telefonu, vše nadstandardní. Stav naší holčičky se okamžitě začal zlepšovat. Nyní řešíme s panem doktorem i další možnosti podpory zdraví fenky. Vzhledem k jejímu stáří a mé spokojenosti budu i nadále využívat tuto službu. Děkuji!

— Barbora Bubelíny

Zde jsem se setkala já i všechna naše zvířátka s rychlou, spolehlivou a příjemnou pomocí v jakékoliv situaci. Vždy ochotní, milí a lidští! Děkuji za nekolikerou zachranu života!

— Anna B

Velikánský dík

Škoda, že nemohu dát více hvězdiček. Paní doktorka je úžasný odborník, který dokáže zázraky. Dnes se s úžasným nasazením věnovala našemu depozitnímu koťátku, které doslova vrátila do života, i napíchnutí kanyly "na první dobrou" u dehydratovaneho 200.gramového koťátka zaslouží obdiv. S čistým svědomím a moc ráda paní doktorku doporučuji. Zaslouží si obdiv a velikánský dík ?

— Maja Stehlíková

Kliniku mohu hodnotit jako spolupracovník a musím říct, že jejich zájem vzdělávat se v oboru, sledovat aktuální metody léčby a pracovat s nejlepšími lékaři a vybavením, je obdivuhodná. Neustále vylepšují svůj systém práce, aby klientům poskytovali co nejlepší služby. Všichni na klinice jsou úžasně milí a je vidět, že ze srdce svou práci a zvířata milují.

— Renata Novotná

Profesionální přístup

Paní doktorka Eva Třešňáková se i na konci své pracovní doby po mnoha vyšetřeních chová jako profesionál, její přístup je lidský a podle mne správný. Děkujeme za pomoc a za záchranu našeho pejska.

— Robert Lízler a Kateřina Lízlerová

Doporučuji

S nejklidnejším svědomím jaké jsem kdy měla tuto kliniku doporučuji. I když můj čtyrnohý parťák včera svůj boj s nemocí prohrál paní doktorka Koudelková spolu se svojí kolegyní (bohužel si nepamatuji jméno - milá příjemná dlouhé vlasy slovensky mluvící) se snažily do poslední chvíle najít cestu k záchraně života. Pro paní doktorku nebyl žádný problém po dobu léčení reagovat na mé volání a prosebné SMS s prosbou o pomoc a to i v době svého osobního volna. Děkuji chvíli, kdy můj prst klepnul na internetové stránky této veteriny. A Vám výše jmenovaným ještě jednou děkuji za Vaší obětavost a cit.

— Gubertová Daniela Praha 5

Profesionální doktorky

Jsou tam velmi profesionální doktorky, mým pejskům věnují maximální péči. Není to jen o ošetření, ale i celkově o přístupu, pohlazení, piškotky atd....děkujeme ???

— Šárka Košova

Vyndání stehů

Dnes jsem byl s kočkou na vyndání stehů po zákroku, který byl proveden na jiné veterinární klinice. Přesto jsem se setkal s vřelým a ochotným přijetím. Profesionální přístup. Příjemné prostředí. Vřele doporučuji všem. Bezkonkurenční. Takto by to mělo fungovat.

— Ladislav Labuda

Skvely personal, vysoka kvalita servisu.

I kdyz kocicka se vubec nenechava osetrit, tak to se tady vzdicky zvlada.
Dekuji moc za vasi praci:)

— Lilia Schmidt

Dlouho jsme u našeho ovčáka bojovali s vleklým hlubokým zánětem kůže

Dlouho jsme u našeho ovčáka bojovali s vleklým hlubokým zánětem kůže, ale až HomeVet nám opravdu pomohl! Alimu se dostalo velké péče a důkladné léčby a zdá se, že jsme konečně nad zhnisalou kůží zvítězili. Tisíceré díky za mě i za Aliho!

— Veronika Uhlířová, právní asistentka, Kamenice

Rychlé vyřešení problému

Pani doktorka rychle vyřešila problém se zánětem v očích u mého psa a já se opět mohl věnovat pracovním povinnostem.

— Ing. Jan Táborský, manažer, Šestajovice

Vynikající služby

Mila pani doktorko Koudelkova, velmi Vam dekuji za osetreni sveho koucourka Zdendika - s Vasimi sluzbami jsem byla nadmiru spokojena, vse probehlo velmi rychle (dojezd do 30 minut od zavolani) a profesonalne. Kocour byl osetren primo v mem byte, tedy v prostredi, kde se muj milacek citi nejlepe, a tak i pres silne bolesti, ktere prozival, probehlo osetrni pomerne hladce. Kdyby takto vyborne fungovalo vice sluzeb, bylo by vse podstatne jednodussi. Drzim palce ve Vasi profesi a preji mnoho dalsich spokojenych zakazniku.

— Ing. Linda Frantová, Trainee managerka nadnárodního potravinového řetězce, Praha

Myš Hyš je ve skvělé kondici!

Milá panídoktorko, Myš Hyš je ve skvělé kondici! Bok jí zarůstá a včera jsem byla svědkem, jak zaútočila na Muru (kočka) přes mřížoví klece! Murika jí sleduje každý večer jako televizi a občas se jí snaží packou ulovit, ale Hyš se rozhodně nedá a snaží se jí hryznout sama. Pěkný den přeje

— Markéta Baňková, spisovatelka a umělkyně, Praha

Skvělí

Chvalim přístup paní doktorky a jejího týmu. Jste skvělí a moc dekuju za to, ze jste dnes pomohli mým psům.

— Eva Trupiano, Praha 2

Gucciho nožička je již v pořádku

Velice Vám děkuji za péči o králíčka! Gucci je veselý, má radost, mazlí se. Děkuji paní doktorko. Mějte hezký den.

— Mojžíšová

Porod fenky

Moc děkujeme paní doktorce Koudelkové, že přijela v noci k porodu naší fenky a byla mimořádně vstřícná, trpělivá a k fence laskavá. Máme zdravá a krásná štěňátka 🙂

— Petra T. Praha 7

Jenom chvála

Jenom chvála nejenom paní doktorce, ale i celého týmu. Všem jenom doporučuji!!! Moc děkujeme za péči.

— Ziatková

Léčba šesti koček

Chtěla bych s hlubokou poklonou poděkovat paní doktorce a jejímu týmu za léčbu šesti koček z Pikovic. Kočky byly vzaté z hrubě nevhodných podmínek, léčili jsme je měsíc a půl, proběhly i kastrace a paní doktorka nám udělala fantastickou cenu... Jen bych prosila pana doktora za vyjádření, v jakém zdravotním stavu kočky byly. Ta psychicky nemocná paní od které kočky sebrali, už zjistila, jak funguje Facebook a začala psát lživé příspěvky na stránku koček, kde se jim snažíme najít nové domovy. Tak abychom mohli lidem ukázat, jak to doopravdy bylo a že jsme si to celé nevymysleli. Ještě jednou moc děkujeme!!!

— Romana Vobořilová

Péče o hovawartu

Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala panu doktorovi Ivanu Gabalovi za péči a pomoc s naším pejskem, 14 letým hovawartem. Ačkoli vyšetření nebyla jistě z nejjednodušších, protože Bertík měl skoro 50 kg, nemohl se postavit na zadní nohy a občas pana doktora při manipulaci i počůral, velmi oceňujeme jeho vstřícný a proaktivní přístup, hledání řešení do poslední chvíle a v neposlední řadě i pro nás pocit, že jsme společně s panem doktorem udělali maximum a prožili poslední společné chvíle s Bertíkem důstojně a v co nejmenším stresu domácího prostředí. Určitě můžeme doporučit péči pana doktora pro všechny zvířecí mazlíčky.

— Eva Hnilicová

Vynikající péče

Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala celému kolektivu za vynikající péči o mé kocourky. Vaši kliniku jsem poprvé navštívila na doporučení, které od té doby předávám dál. Skvělý, profesionální přístup, obrovská empatie nejen vůči pacientům, ale i jejich páníčkům, snaha pomoci a zbytečně netahat z lidí peníze, znalost v oboru a hlavně obrovské nasazení při léčení zvířecích pacientů. Cením si, že lékaři dojíždějí za pacienty i domů, což ušetří spoustu času těm, kteří nebydlí v blízkosti kliniky. Jmenovitě bych chtěla touto cestou poděkovat MVDr. Aleks Demianové, MVDr. Martě Koudelkové a MVDr. Martině Soldánové a samozřejmě i ostatním lékařům z kliniky. Jsem ráda, že jsem vás všechny poznala, na vaši kliniku nedám dopustit. Přeji vám všem vše nejlepší do nového roku, ať se vám i klinice daří a máte jen samé spokojené klinety, byť život přináší i těžké chvíle...

— Irena Kvízová

Skvělý přístup

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat paní MVDr. Soldánové za její přístup k nám i našemu shibákovi. Bohužel toto plemeno má velmi špatnou pověst mezi veterináři a nás to provází již od jeho štěněcího věku, kdy ještě byl veselé šěňátko a líbilo se mu i v ordinaci. S hrůzou jsem šla i k paní Soldánové, ale velmi mile mě překvapila, nejen že přistupovala ke své práci profesionálně, ale i lidsky a věnovala se nám téměř "nadlidsky". Velký dík posílá i shibák Teddy

— Leona Kranyšová

Odbornost a lidský přístup

Dobrý den,
Chtěla bych poděkovat p.doktorce Koudelkové a celému týmu za profesionalitu a za lidský přístup. Máme 2 kocourky a 3 kočičky. Využívám jejich služeb už asi šest let a nikdy bych neměnila.

— M.Ziaťková, Praha 4 Chodov

Profesionalita a etické chování

Dobrý den, touto cestou bych Vám a kolegovi, který nás včera navštívil v Zelenči, mnohokrát poděkovala! Vážím si jeho profesionality a etického chování. Prosím, vyřiďte mu mé poděkování. Jsem ráda, že existujete!

— Reslerová, Zeleneč

Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala celému kolektivu za vynikající péči o mé kocourky. Vaši kliniku jsem poprvé navštívila na doporučení, které od té doby předávám dál. Skvělý, profesionální přístup, obrovská empatie nejen vůči pacientům, ale i jejich páníčkům, snaha pomoci a zbytečně netahat z lidí peníze, znalost v oboru a hlavně obrovské nasazení při léčení zvířecích pacientů. Cením si, že lékaři dojíždějí za pacienty i domů, což ušetří spoustu času těm, kteří nebydlí v blízkosti kliniky. Jmenovitě bych chtěla touto cestou poděkovat MVDr. Aleks Demianové, MVDr. Martě Koudelkové a MVDr. Martině Soldánové a samozřejmě i ostatním lékařům z kliniky. Jsem ráda, že jsem vás všechny poznala, na vaši kliniku nedám dopustit. Přeji vám všem vše nejlepší do nového roku, ať se vám i klinice daří a máte jen samé spokojené klinety, byť život přináší i těžké chvíle...

— Irena Kvízová

Dnes jsem poprve vyzkousela moznost veterinare „domu“

kvuli papouskovi s prerostlym zobakem, ktery neni ochoceny a prevoz na veterinu by znamenal veliky stres. Byla jsem velmi spokojena. Pan doktor se choval profesionalne a I cena byla prizniva. Urcite tuto moznost v pripade potreby opet vyuziji.

— Raková

Super

Dobrý den, naprosto perfektní po všech stránkách. Doporučuji

— Iva

Děkuji Vaší klinice a paní doktorce za perfektní přístup!

Dobrý den,

veterináře domů jsme chtěli z důvodu, že naše kočka Mia, která měla velké kožní problémy se po posledních návštěvách z ordinací jiných veterinářů vracela silně vystresována. Její zdravotní stav se spíše zhoršoval . Po návštěvách doktorky Aleksandry Demianové a její aplikaci léčby se stav Mii začal velmi rychle zlepšovat a nyní se již blíží normálu, v což už jsme pomalu ani nedoufali. Tím chceme poděkovat Vaší klinice a paní doktorce, za perfektní přístup k malým pacientům.

Přeji Vám hodně spokojených klientů.

— V. K.

Ve Vašich rukách je morčátko hodné

Ráda bych ze srdce poděkovala Homevet, že vůbec existuje a tím mě zbavil velikého stresu. Hlavně jak se na veterinu vůbec dostat, jelikož jsem velice špatně chodící. A dále chci poděkovat MVDr. Ivanu Gabalovi, který přijel dnes za Bublinou, pubertálním morčíkem, ostříhat mu drápky a prohlédnout ho. Oceňuji profi přístup pana dr. .. v jeho rukách bylo morče hodné, i když ho ten můj malý lump počural, za což se MVDr. Gabalovi omlouvám.  Určitě to dnes nebylo naposledy, co jsem tuto vaši službu využila. Děkuji.

— Sardonyx

Moc děkujeme paní doktorce Koudelkové, že přijela v noci k porodu naší fenky a byla mimořádně vstřícná, trpělivá a k fence laskavá. Máme zdravá a krásná štěňátka 🙂

— Petra T. Praha 7

Tato služba je perfektní!

Dnes byla u nás doma pani veterinářka kastrovat mé dva kocourky.Přístup a práce paní doktorky byl výborný,tato služba je perfektní.Vše probíhalo úžasně,paní doktorka byla velice příjemná,vše mi krásně vysvětlila a samotné zákroky byly úžasně a v klidu domova provedeny.  Tato služba je k nezaplacení a mohu jen vřele doporučit.

Mockrát Vám děkuji!!!!!!!

je úžasné že tato služba funguje.

Mnohokrát děkuji a přeji mnoho úspěchů.

Velké díky.

— Petra Melicharová

Velké poděkování

Dobrý den,

od srdce děkuji za nedělní zákrok paní Třešnákové u mé andulky. S tak empatickým přístupem jsem se opravdu na veterině setkala poprvé. Byla  jsem v nouzi, náš stávající veterinář nás odmítl, náhodou jsem sehnala kontakt na vaši kliniku (na Jičínské), kde byla právě paní doktorka Třešňáková. Mělo to na mne tak silný dojem, že vlastně s dalšími zvířaty v rodině už nechci jinam:-)

— Kumičáková Michaela

Vážená paní,

chtěl velmi srdečně poděkovat za návštěvu Vaší zástupkyně.

Byla velmi profesionálna, zdvořila a ochotna, a vysvětlila mi všechny mé pochybnosti o zdravotním stavu psa, je to velmi profesionální člověk a bylo mi potěšením vědět, že usiluje o mojeho nemocného psa. Budu výdycky navštěvovat Vašou kliniku v rámci poděkování a vděčnosti za podporu a její návštěvu. Přeji krásný den!

— Piotr G

Chvalim přístup paní doktorky a jejího týmu. Jste skvělí a moc dekuju za to, ze jste dnes pomohli mým psům.

— Eva Trupiano, Praha 2

Pražský spolek ochránců zvířatDočasky De De
Občanské sdružení Podbrdsko
Pet Expert Pojišťovna

Potřebujete rychlou pomoc? Jsme připraveni.

OBJEDNÁNÍ SE

VOLEJTE KDYKOLIV 8-20

MVDr. Marta Kvasňovská Koudelková

MVDr. Kvasňovská
Koudelková

majitelka

Bc. Jana Tuharská

Bc. Tuharská

office
manager
(Jičínská)

Pavlína Strýčková

Strýčková

office
manager
(Letná)

MVDr. Alena Hurajová

MVDr. Hurajová

lékařka

MVDr. Dana Jindrová

MVDr. Jindrová

lékařka

MVDr. Dominika Pražáková

MVDr. Pražáková

lékařka

MVDr. Ivan Gabal

MVDr. Gabal

výjezdový
lékař

no image

MVDr. Hlavizna

výjezdový
lékař

MVDr. Kristýna Všetečková

MVDr. Všetečková

lékařka

MVDr. Mária Koleničová

MVDr. Koleničová

interní
medicína,
chirurgie
měkkých
tkání

MVDr. Lucia Fecková

MVDr. Fecková

lékařka

MVDr. Michaela Halamková

MVDr. Halamková

lékařka
(externě)

MVDr. Sandra Mrázová

MVDr. Mrázová

lékařka

MVDr. Šárka Wasylyszynová

MVDr. Wasylyszynová

lékařka
(Letná)

MVDr. Simona Sladíková

MVDr. Sladíková

lékařka
(Jičínská)

MVDr. Tatiana Tančáková

MVDr. Tančáková

interní
medicína

MVDr. Václava Jandová

MVDr. Jandová

interní
medicína

no image

Račáková

recepční
(Jičínská)

Gabriela Víchová

Víchová

veterinární
sestra

Adriána Jareková

Jareková

veterinární
sestra

Jessica Štekrová

Štekrová

veterinární
sestra

MVDr. Anežka Bendová

Bendová