REFERENCE KLIENTŮ
Máte rádi své zvíře. Chcete pro něj to nejlepší. Víme to. A proto tu jsme.

Každý den vstáváme a usínáme s myšlenkou na naše klienty. Veterina pro nás není jen práce, ale i poslání. Pokud jste byli spokojení nebo se nám naopak něco nepovedlo, dejte nám vědět a ohodnoťte nás na Google nebo Facebooku. Zpětná vazba nám pomáhá se neustále zlepšovat a my pro Vás chceme být nejlepší! Nejde nám o maximální jednorázový výdělek, ale o dlouhodobý vztah.
— Marta Koudelková Kvasňovská
37 500
VYŠETRĚNÍ
3 460
VÝJEZDŮ
234
HLÍDÁNÍ
16
LÉKAŘŮ
Hezký den,
dnes odpoledne jsem byla náhodně na vaší klinice v Jičínské ulici, Praha 3 s prosbou o vystavení receptu pro mou fenku NO, která trpí osteoartrozou (spondyloza, arthroza, koxatroza). Měla jsem štěstí na profesionálku - MVDr. Tančákovou, která mne odzbrojila znalostmi a schopností je propojovat s příslušnými potřebami mé feny. Její lidský přístup a nekonečná trpělivost s jakou mi byla schopna zodpovědět mnou kladené otázky a zároveň reagovat na nevyřčené varianty či obavy spojené s tímto velmi bolestivým a finančně nákladným zdravotním stavem, porovnání jednotlivých variant medikace, mne doslova odzbrojilo a vytvořil prostor pro budoucí úspěšnou spolupráci v léčbě či alespoň úlevě od bolesti mé téměř 11leté fenky.
Děkuji vám paní doktorko, i přes vaše mládí, jste skvělá. Adela Billa
— Adela Billa
Ráda bych touto cestou poděkovala panu MVDr. Ivanu Gabaľovi. Navštívil nás doma kvůli zhoršenému stavu naší adoptované fenky středoasijského pasteveckého psa. Pan doktor byl naprosto dokonalý - nebál se, byl citlivý, trpělivý, VELICE pečlivý. Vyšetření, léčba i konzultace později po telefonu, vše nadstandardní. Stav naší holčičky se okamžitě začal zlepšovat. Nyní řešíme s panem doktorem i další možnosti podpory zdraví fenky. Vzhledem k jejímu stáří a mé spokojenosti budu i nadále využívat tuto službu. Děkuji!
— Barbora Bubelíny
Zde jsem se setkala já i všechna naše zvířátka s rychlou, spolehlivou a příjemnou pomocí v jakékoliv situaci. Vždy ochotní, milí a lidští! Děkuji za nekolikerou zachranu života!
— Anna B
Škoda, že nemohu dát více hvězdiček. Paní doktorka je úžasný odborník, který dokáže zázraky. Dnes se s úžasným nasazením věnovala našemu depozitnímu koťátku, které doslova vrátila do života, i napíchnutí kanyly "na první dobrou" u dehydratovaneho 200.gramového koťátka zaslouží obdiv. S čistým svědomím a moc ráda paní doktorku doporučuji. Zaslouží si obdiv a velikánský dík ?
— Maja Stehlíková
Kliniku mohu hodnotit jako spolupracovník a musím říct, že jejich zájem vzdělávat se v oboru, sledovat aktuální metody léčby a pracovat s nejlepšími lékaři a vybavením, je obdivuhodná. Neustále vylepšují svůj systém práce, aby klientům poskytovali co nejlepší služby. Všichni na klinice jsou úžasně milí a je vidět, že ze srdce svou práci a zvířata milují.
— Renata Novotná
Paní doktorka Eva Třešňáková se i na konci své pracovní doby po mnoha vyšetřeních chová jako profesionál, její přístup je lidský a podle mne správný. Děkujeme za pomoc a za záchranu našeho pejska.
— Robert Lízler a Kateřina Lízlerová
S nejklidnejším svědomím jaké jsem kdy měla tuto kliniku doporučuji. I když můj čtyrnohý parťák včera svůj boj s nemocí prohrál paní doktorka Koudelková spolu se svojí kolegyní (bohužel si nepamatuji jméno - milá příjemná dlouhé vlasy slovensky mluvící) se snažily do poslední chvíle najít cestu k záchraně života. Pro paní doktorku nebyl žádný problém po dobu léčení reagovat na mé volání a prosebné SMS s prosbou o pomoc a to i v době svého osobního volna. Děkuji chvíli, kdy můj prst klepnul na internetové stránky této veteriny. A Vám výše jmenovaným ještě jednou děkuji za Vaší obětavost a cit.
— Gubertová Daniela Praha 5
Jsou tam velmi profesionální doktorky, mým pejskům věnují maximální péči. Není to jen o ošetření, ale i celkově o přístupu, pohlazení, piškotky atd....děkujeme ???
— Šárka Košova
Dnes jsem byl s kočkou na vyndání stehů po zákroku, který byl proveden na jiné veterinární klinice. Přesto jsem se setkal s vřelým a ochotným přijetím. Profesionální přístup. Příjemné prostředí. Vřele doporučuji všem. Bezkonkurenční. Takto by to mělo fungovat.
— Ladislav Labuda
I kdyz kocicka se vubec nenechava osetrit, tak to se tady vzdicky zvlada.
Dekuji moc za vasi praci:)
— Lilia Schmidt
Dlouho jsme u našeho ovčáka bojovali s vleklým hlubokým zánětem kůže, ale až HomeVet nám opravdu pomohl! Alimu se dostalo velké péče a důkladné léčby a zdá se, že jsme konečně nad zhnisalou kůží zvítězili. Tisíceré díky za mě i za Aliho!
— Veronika Uhlířová, právní asistentka, Kamenice
Pani doktorka rychle vyřešila problém se zánětem v očích u mého psa a já se opět mohl věnovat pracovním povinnostem.
— Ing. Jan Táborský, manažer, Šestajovice
Mila pani doktorko Koudelkova, velmi Vam dekuji za osetreni sveho koucourka Zdendika - s Vasimi sluzbami jsem byla nadmiru spokojena, vse probehlo velmi rychle (dojezd do 30 minut od zavolani) a profesonalne. Kocour byl osetren primo v mem byte, tedy v prostredi, kde se muj milacek citi nejlepe, a tak i pres silne bolesti, ktere prozival, probehlo osetrni pomerne hladce. Kdyby takto vyborne fungovalo vice sluzeb, bylo by vse podstatne jednodussi. Drzim palce ve Vasi profesi a preji mnoho dalsich spokojenych zakazniku.
— Ing. Linda Frantová, Trainee managerka nadnárodního potravinového řetězce, Praha
Milá panídoktorko, Myš Hyš je ve skvělé kondici! Bok jí zarůstá a včera jsem byla svědkem, jak zaútočila na Muru (kočka) přes mřížoví klece! Murika jí sleduje každý večer jako televizi a občas se jí snaží packou ulovit, ale Hyš se rozhodně nedá a snaží se jí hryznout sama. Pěkný den přeje
— Markéta Baňková, spisovatelka a umělkyně, Praha
Chvalim přístup paní doktorky a jejího týmu. Jste skvělí a moc dekuju za to, ze jste dnes pomohli mým psům.
— Eva Trupiano, Praha 2
Velice Vám děkuji za péči o králíčka! Gucci je veselý, má radost, mazlí se. Děkuji paní doktorko. Mějte hezký den.
— Mojžíšová
Moc děkujeme paní doktorce Koudelkové, že přijela v noci k porodu naší fenky a byla mimořádně vstřícná, trpělivá a k fence laskavá. Máme zdravá a krásná štěňátka 🙂
— Petra T. Praha 7
Jenom chvála nejenom paní doktorce, ale i celého týmu. Všem jenom doporučuji!!! Moc děkujeme za péči.
— Ziatková
Chtěla bych s hlubokou poklonou poděkovat paní doktorce a jejímu týmu za léčbu šesti koček z Pikovic. Kočky byly vzaté z hrubě nevhodných podmínek, léčili jsme je měsíc a půl, proběhly i kastrace a paní doktorka nám udělala fantastickou cenu... Jen bych prosila pana doktora za vyjádření, v jakém zdravotním stavu kočky byly. Ta psychicky nemocná paní od které kočky sebrali, už zjistila, jak funguje Facebook a začala psát lživé příspěvky na stránku koček, kde se jim snažíme najít nové domovy. Tak abychom mohli lidem ukázat, jak to doopravdy bylo a že jsme si to celé nevymysleli. Ještě jednou moc děkujeme!!!
— Romana Vobořilová
Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala panu doktorovi Ivanu Gabalovi za péči a pomoc s naším pejskem, 14 letým hovawartem. Ačkoli vyšetření nebyla jistě z nejjednodušších, protože Bertík měl skoro 50 kg, nemohl se postavit na zadní nohy a občas pana doktora při manipulaci i počůral, velmi oceňujeme jeho vstřícný a proaktivní přístup, hledání řešení do poslední chvíle a v neposlední řadě i pro nás pocit, že jsme společně s panem doktorem udělali maximum a prožili poslední společné chvíle s Bertíkem důstojně a v co nejmenším stresu domácího prostředí. Určitě můžeme doporučit péči pana doktora pro všechny zvířecí mazlíčky.
— Eva Hnilicová
Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala celému kolektivu za vynikající péči o mé kocourky. Vaši kliniku jsem poprvé navštívila na doporučení, které od té doby předávám dál. Skvělý, profesionální přístup, obrovská empatie nejen vůči pacientům, ale i jejich páníčkům, snaha pomoci a zbytečně netahat z lidí peníze, znalost v oboru a hlavně obrovské nasazení při léčení zvířecích pacientů. Cením si, že lékaři dojíždějí za pacienty i domů, což ušetří spoustu času těm, kteří nebydlí v blízkosti kliniky. Jmenovitě bych chtěla touto cestou poděkovat MVDr. Aleks Demianové, MVDr. Martě Koudelkové a MVDr. Martině Soldánové a samozřejmě i ostatním lékařům z kliniky. Jsem ráda, že jsem vás všechny poznala, na vaši kliniku nedám dopustit. Přeji vám všem vše nejlepší do nového roku, ať se vám i klinice daří a máte jen samé spokojené klinety, byť život přináší i těžké chvíle...
— Irena Kvízová
Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat paní MVDr. Soldánové za její přístup k nám i našemu shibákovi. Bohužel toto plemeno má velmi špatnou pověst mezi veterináři a nás to provází již od jeho štěněcího věku, kdy ještě byl veselé šěňátko a líbilo se mu i v ordinaci. S hrůzou jsem šla i k paní Soldánové, ale velmi mile mě překvapila, nejen že přistupovala ke své práci profesionálně, ale i lidsky a věnovala se nám téměř "nadlidsky". Velký dík posílá i shibák Teddy
— Leona Kranyšová
Dobrý den,
Chtěla bych poděkovat p.doktorce Koudelkové a celému týmu za profesionalitu a za lidský přístup. Máme 2 kocourky a 3 kočičky. Využívám jejich služeb už asi šest let a nikdy bych neměnila.
— M.Ziaťková, Praha 4 Chodov
Dobrý den, touto cestou bych Vám a kolegovi, který nás včera navštívil v Zelenči, mnohokrát poděkovala! Vážím si jeho profesionality a etického chování. Prosím, vyřiďte mu mé poděkování. Jsem ráda, že existujete!
— Reslerová, Zeleneč
Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala celému kolektivu za vynikající péči o mé kocourky. Vaši kliniku jsem poprvé navštívila na doporučení, které od té doby předávám dál. Skvělý, profesionální přístup, obrovská empatie nejen vůči pacientům, ale i jejich páníčkům, snaha pomoci a zbytečně netahat z lidí peníze, znalost v oboru a hlavně obrovské nasazení při léčení zvířecích pacientů. Cením si, že lékaři dojíždějí za pacienty i domů, což ušetří spoustu času těm, kteří nebydlí v blízkosti kliniky. Jmenovitě bych chtěla touto cestou poděkovat MVDr. Aleks Demianové, MVDr. Martě Koudelkové a MVDr. Martině Soldánové a samozřejmě i ostatním lékařům z kliniky. Jsem ráda, že jsem vás všechny poznala, na vaši kliniku nedám dopustit. Přeji vám všem vše nejlepší do nového roku, ať se vám i klinice daří a máte jen samé spokojené klinety, byť život přináší i těžké chvíle...
— Irena Kvízová
kvuli papouskovi s prerostlym zobakem, ktery neni ochoceny a prevoz na veterinu by znamenal veliky stres. Byla jsem velmi spokojena. Pan doktor se choval profesionalne a I cena byla prizniva. Urcite tuto moznost v pripade potreby opet vyuziji.
— Raková
Dobrý den, naprosto perfektní po všech stránkách. Doporučuji
— Iva
Dobrý den,
veterináře domů jsme chtěli z důvodu, že naše kočka Mia, která měla velké kožní problémy se po posledních návštěvách z ordinací jiných veterinářů vracela silně vystresována. Její zdravotní stav se spíše zhoršoval . Po návštěvách doktorky Aleksandry Demianové a její aplikaci léčby se stav Mii začal velmi rychle zlepšovat a nyní se již blíží normálu, v což už jsme pomalu ani nedoufali. Tím chceme poděkovat Vaší klinice a paní doktorce, za perfektní přístup k malým pacientům.
Přeji Vám hodně spokojených klientů.
— V. K.
Ráda bych ze srdce poděkovala Homevet, že vůbec existuje a tím mě zbavil velikého stresu. Hlavně jak se na veterinu vůbec dostat, jelikož jsem velice špatně chodící. A dále chci poděkovat MVDr. Ivanu Gabalovi, který přijel dnes za Bublinou, pubertálním morčíkem, ostříhat mu drápky a prohlédnout ho. Oceňuji profi přístup pana dr. .. v jeho rukách bylo morče hodné, i když ho ten můj malý lump počural, za což se MVDr. Gabalovi omlouvám. Určitě to dnes nebylo naposledy, co jsem tuto vaši službu využila. Děkuji.
— Sardonyx
Moc děkujeme paní doktorce Koudelkové, že přijela v noci k porodu naší fenky a byla mimořádně vstřícná, trpělivá a k fence laskavá. Máme zdravá a krásná štěňátka 🙂
— Petra T. Praha 7
Dnes byla u nás doma pani veterinářka kastrovat mé dva kocourky.Přístup a práce paní doktorky byl výborný,tato služba je perfektní.Vše probíhalo úžasně,paní doktorka byla velice příjemná,vše mi krásně vysvětlila a samotné zákroky byly úžasně a v klidu domova provedeny. Tato služba je k nezaplacení a mohu jen vřele doporučit.
Mockrát Vám děkuji!!!!!!!
je úžasné že tato služba funguje.
Mnohokrát děkuji a přeji mnoho úspěchů.
Velké díky.
— Petra Melicharová
Dobrý den,
od srdce děkuji za nedělní zákrok paní Třešnákové u mé andulky. S tak empatickým přístupem jsem se opravdu na veterině setkala poprvé. Byla jsem v nouzi, náš stávající veterinář nás odmítl, náhodou jsem sehnala kontakt na vaši kliniku (na Jičínské), kde byla právě paní doktorka Třešňáková. Mělo to na mne tak silný dojem, že vlastně s dalšími zvířaty v rodině už nechci jinam:-)
— Kumičáková Michaela
Vážená paní,
chtěl velmi srdečně poděkovat za návštěvu Vaší zástupkyně.
Byla velmi profesionálna, zdvořila a ochotna, a vysvětlila mi všechny mé pochybnosti o zdravotním stavu psa, je to velmi profesionální člověk a bylo mi potěšením vědět, že usiluje o mojeho nemocného psa. Budu výdycky navštěvovat Vašou kliniku v rámci poděkování a vděčnosti za podporu a její návštěvu. Přeji krásný den!
— Piotr G
Chvalim přístup paní doktorky a jejího týmu. Jste skvělí a moc dekuju za to, ze jste dnes pomohli mým psům.
— Eva Trupiano, Praha 2
OBJEDNÁNÍ SE
VOLEJTE KDYKOLIV 8-20
MVDr. Kvasňovská
Koudelková
majitelka
Bc. Tuharská
office
manager
(Jičínská)
Strýčková
office
manager
(Letná)
MVDr. Hurajová
lékařka
MVDr. Jindrová
lékařka
MVDr. Pražáková
lékařka
MVDr. Gabal
výjezdový
lékař
MVDr. Hlavizna
výjezdový
lékař
MVDr. Všetečková
lékařka
MVDr. Koleničová
interní
medicína,
chirurgie
měkkých
tkání
MVDr. Fecková
lékařka
MVDr. Halamková
lékařka
(externě)
MVDr. Mrázová
lékařka
MVDr. Wasylyszynová
lékařka
(Letná)
MVDr. Sladíková
lékařka
(Jičínská)
MVDr. Tančáková
interní
medicína
MVDr. Jandová
interní
medicína
Račáková
recepční
(Jičínská)
Víchová
veterinární
sestra
Jareková
veterinární
sestra
Štekrová
veterinární
sestra
Bendová