REFERENCE KLIENTŮ

Jsme tu jen díky vám

Máte rádi své zvíře. Chcete pro něj to nejlepší. Víme to. A proto tu jsme.

O majitelce

Každý den vstáváme a usínáme s myšlenkou na naše klienty. Veterina pro nás není jen práce, ale i poslání. Pokud jste byli spokojení nebo se nám naopak něco nepovedlo, dejte nám vědět a ohodnoťte nás na Google nebo Facebooku. Zpětná vazba nám pomáhá se neustále zlepšovat a my pro Vás chceme být nejlepší! Nejde nám o maximální jednorázový výdělek, ale o dlouhodobý vztah.

— Marta Koudelková Kvasňovská

37 500

VYŠETRĚNÍ

3 460

VÝJEZDŮ

234

HLÍDÁNÍ

14

LÉKAŘŮ

Zde jsem se setkala já i všechna naše zvířátka s rychlou, spolehlivou a příjemnou pomocí v jakékoliv situaci. Vždy ochotní, milí a lidští! Děkuji za nekolikerou zachranu života!

— Anna B

Velikánský dík

Škoda, že nemohu dát více hvězdiček. Paní doktorka je úžasný odborník, který dokáže zázraky. Dnes se s úžasným nasazením věnovala našemu depozitnímu koťátku, které doslova vrátila do života, i napíchnutí kanyly "na první dobrou" u dehydratovaneho 200.gramového koťátka zaslouží obdiv. S čistým svědomím a moc ráda paní doktorku doporučuji. Zaslouží si obdiv a velikánský dík ?

— Maja Stehlíková

Kliniku mohu hodnotit jako spolupracovník a musím říct, že jejich zájem vzdělávat se v oboru, sledovat aktuální metody léčby a pracovat s nejlepšími lékaři a vybavením, je obdivuhodná. Neustále vylepšují svůj systém práce, aby klientům poskytovali co nejlepší služby. Všichni na klinice jsou úžasně milí a je vidět, že ze srdce svou práci a zvířata milují.

— Renata Novotná

Profesionální přístup

Paní doktorka Eva Třešňáková se i na konci své pracovní doby po mnoha vyšetřeních chová jako profesionál, její přístup je lidský a podle mne správný. Děkujeme za pomoc a za záchranu našeho pejska.

— Robert Lízler a Kateřina Lízlerová

Doporučuji

S nejklidnejším svědomím jaké jsem kdy měla tuto kliniku doporučuji. I když můj čtyrnohý parťák včera svůj boj s nemocí prohrál paní doktorka Koudelková spolu se svojí kolegyní (bohužel si nepamatuji jméno - milá příjemná dlouhé vlasy slovensky mluvící) se snažily do poslední chvíle najít cestu k záchraně života. Pro paní doktorku nebyl žádný problém po dobu léčení reagovat na mé volání a prosebné SMS s prosbou o pomoc a to i v době svého osobního volna. Děkuji chvíli, kdy můj prst klepnul na internetové stránky této veteriny. A Vám výše jmenovaným ještě jednou děkuji za Vaší obětavost a cit.

— Gubertová Daniela Praha 5

Profesionální doktorky

Jsou tam velmi profesionální doktorky, mým pejskům věnují maximální péči. Není to jen o ošetření, ale i celkově o přístupu, pohlazení, piškotky atd....děkujeme ???

— Šárka Košova

Vyndání stehů

Dnes jsem byl s kočkou na vyndání stehů po zákroku, který byl proveden na jiné veterinární klinice. Přesto jsem se setkal s vřelým a ochotným přijetím. Profesionální přístup. Příjemné prostředí. Vřele doporučuji všem. Bezkonkurenční. Takto by to mělo fungovat.

— Ladislav Labuda

Skvely personal, vysoka kvalita servisu.

I kdyz kocicka se vubec nenechava osetrit, tak to se tady vzdicky zvlada.
Dekuji moc za vasi praci:)

— Lilia Schmidt

Odbornost a lidský přístup

Dobrý den,
Chtěla bych poděkovat p.doktorce Koudelkové a celému týmu za profesionalitu a za lidský přístup. Máme 2 kocourky a 3 kočičky. Využívám jejich služeb už asi šest let a nikdy bych neměnila.

— M.Ziaťková, Praha 4 Chodov

Profesionalita a etické chování

Dobrý den, touto cestou bych Vám a kolegovi, který nás včera navštívil v Zelenči, mnohokrát poděkovala! Vážím si jeho profesionality a etického chování. Prosím, vyřiďte mu mé poděkování. Jsem ráda, že existujete!

— Reslerová, Zeleneč

Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala celému kolektivu za vynikající péči o mé kocourky. Vaši kliniku jsem poprvé navštívila na doporučení, které od té doby předávám dál. Skvělý, profesionální přístup, obrovská empatie nejen vůči pacientům, ale i jejich páníčkům, snaha pomoci a zbytečně netahat z lidí peníze, znalost v oboru a hlavně obrovské nasazení při léčení zvířecích pacientů. Cením si, že lékaři dojíždějí za pacienty i domů, což ušetří spoustu času těm, kteří nebydlí v blízkosti kliniky. Jmenovitě bych chtěla touto cestou poděkovat MVDr. Aleks Demianové, MVDr. Martě Koudelkové a MVDr. Martině Soldánové a samozřejmě i ostatním lékařům z kliniky. Jsem ráda, že jsem vás všechny poznala, na vaši kliniku nedám dopustit. Přeji vám všem vše nejlepší do nového roku, ať se vám i klinice daří a máte jen samé spokojené klinety, byť život přináší i těžké chvíle...

— Irena Kvízová

Dnes jsem poprve vyzkousela moznost veterinare „domu“

kvuli papouskovi s prerostlym zobakem, ktery neni ochoceny a prevoz na veterinu by znamenal veliky stres. Byla jsem velmi spokojena. Pan doktor se choval profesionalne a I cena byla prizniva. Urcite tuto moznost v pripade potreby opet vyuziji.

— Raková

Super

Dobrý den, naprosto perfektní po všech stránkách. Doporučuji

— Iva

Děkuji Vaší klinice a paní doktorce za perfektní přístup!

Dobrý den,

veterináře domů jsme chtěli z důvodu, že naše kočka Mia, která měla velké kožní problémy se po posledních návštěvách z ordinací jiných veterinářů vracela silně vystresována. Její zdravotní stav se spíše zhoršoval . Po návštěvách doktorky Aleksandry Demianové a její aplikaci léčby se stav Mii začal velmi rychle zlepšovat a nyní se již blíží normálu, v což už jsme pomalu ani nedoufali. Tím chceme poděkovat Vaší klinice a paní doktorce, za perfektní přístup k malým pacientům.

Přeji Vám hodně spokojených klientů.

— V. K.

Ve Vašich rukách je morčátko hodné

Ráda bych ze srdce poděkovala Homevet, že vůbec existuje a tím mě zbavil velikého stresu. Hlavně jak se na veterinu vůbec dostat, jelikož jsem velice špatně chodící. A dále chci poděkovat MVDr. Ivanu Gabalovi, který přijel dnes za Bublinou, pubertálním morčíkem, ostříhat mu drápky a prohlédnout ho. Oceňuji profi přístup pana dr. .. v jeho rukách bylo morče hodné, i když ho ten můj malý lump počural, za což se MVDr. Gabalovi omlouvám.  Určitě to dnes nebylo naposledy, co jsem tuto vaši službu využila. Děkuji.

— Sardonyx

Moc děkujeme paní doktorce Koudelkové, že přijela v noci k porodu naší fenky a byla mimořádně vstřícná, trpělivá a k fence laskavá. Máme zdravá a krásná štěňátka 🙂

— Petra T. Praha 7

Tato služba je perfektní!

Dnes byla u nás doma pani veterinářka kastrovat mé dva kocourky.Přístup a práce paní doktorky byl výborný,tato služba je perfektní.Vše probíhalo úžasně,paní doktorka byla velice příjemná,vše mi krásně vysvětlila a samotné zákroky byly úžasně a v klidu domova provedeny.  Tato služba je k nezaplacení a mohu jen vřele doporučit.

Mockrát Vám děkuji!!!!!!!

je úžasné že tato služba funguje.

Mnohokrát děkuji a přeji mnoho úspěchů.

Velké díky.

— Petra Melicharová

Velké poděkování

Dobrý den,

od srdce děkuji za nedělní zákrok paní Třešnákové u mé andulky. S tak empatickým přístupem jsem se opravdu na veterině setkala poprvé. Byla  jsem v nouzi, náš stávající veterinář nás odmítl, náhodou jsem sehnala kontakt na vaši kliniku (na Jičínské), kde byla právě paní doktorka Třešňáková. Mělo to na mne tak silný dojem, že vlastně  s dalšími zvířaty v rodině už nechci jinam:-)

— Kumičáková Michaela

Vážená paní,

chtěl velmi srdečně poděkovat za návštěvu Vaší zástupkyně.

Byla velmi profesionálna, zdvořila a ochotna, a vysvětlila mi všechny mé pochybnosti o zdravotním stavu psa, je to velmi profesionální člověk a bylo mi potěšením vědět, že usiluje o mojeho nemocného psa. Budu výdycky navštěvovat Vašou kliniku v rámci poděkování a vděčnosti za podporu a její návštěvu. Přeji krásný den!

— Piotr G

Chvalim přístup paní doktorky a jejího týmu. Jste skvělí a moc dekuju za to, ze jste dnes pomohli mým psům.

— Eva Trupiano, Praha 2

Pražský spolek ochránců zvířatDočasky De De
Občanské sdružení Podbrdsko
Pet Expert Pojišťovna

Potřebujete rychlou pomoc? Jsme připraveni.

OBJEDNÁNÍ SE

VOLEJTE KDYKOLIV 8-22

MVDr. Marta Kvasňovská Koudelková

Marta

majitelka

Bc. Jana Tuharská

Jana

office
manager
(Veterinární
klinika
Jičínská)

 Pavlína Strýčková

Pavlína

office
manager
(Veterinární
klinika
Letná)

MVDr. Michaela Halamková

Michaela

lékařka

MVDr. Simona Sladíková

Simona

lékařka

MVDr. Zuzana Richterová

Zuzana

lékařka

MVDr. Natália Mazúrová

Natália

lékařka

MVDr. Eva Třešňáková

Eva

lékařka

MVDr. Anna Holubová

Anna

lékařka

MVDr. Šárka Wasylyszynová

Šárka

lékařka

MVDr. Barbora Filipová

Barbora

lékařka

MVDr. Táňa Maďarová

Táňa

lékařka

MVDr. Kristýna Všetečková

Kristýna

lékařka

MVDr. Ivan Gabal

Ivan

výjezdový
lékař

 Adriána Jareková

Adriána

veterinární
sestra

 Gabriela Víchová

Gabriela

veterinární
sestra/recepce

Bc. Viola Paďourková

Viola

veterinární
sestra/recepce

 Lucie Svobodová

Lucie

vrchní
sestra
(Veterinární
klinika
Letná)

 Barbora Luxová

Barbora

recepce