ONLINE VETERINÁŘ

Video konzultace

Poraďte se s veterinářem na dálku. Jsme tady pro vás denně od 8 do 22.

Chcete získat odborný názor, ale máte to na kliniku daleko? Nejste si jistí, jestli dokážete zvířátku pomoci doma? Zajímá vás, zda aktuální léčba probíhá dobře?

Poradíme vám na dálku, zodpovíme dotazy a přes videohovor prohlédneme mazlíčka v pohodlí jeho domova — tam, kde se cítí v klidu a bezpečí.

V jakých případech
zvolit konzultaci na dálku?

Video nenahradí klasické vyšetření. Je to ale výborná varianta v situacích, když:

  • Nemáte možnost dostavit se do ordinace a nejste si jistí zdravotním stavem vašeho zvířátka.
  • Chcete se poradit, zda je návštěva ordinace nutná, nebo získat druhý názor např. k předchozí diagnóze (od jiného veterináře).
  • Máte dotazy k probíhající léčbě a chcete zkontrolovat, že vše probíhá v pořádku (pokud není nutné získat rentgenové, krevní či jiné testy).
  • Potřebujete poradit bez vyšetření (příprava na dovolenou se zvířátkem, konzultace výživy, očkování aj.)

Výhody video konzultace

  • Každý den mezi 8 – 22 hodinou (včetně víkendu)
  • Zvířátko nebude vyděšené z cesty k veterináři
  • Bez dlouhé čekací doby v čekárně
  • Z pohodlí domova přes smartphone nebo PC
  • Rychle se zbavíte stresu z nejistoty

Ceník video konzultace

15 minut – 300 Kč 
30 minut – 500 Kč

Pokud během hovoru zjistíme, že jde o vážný problém, se kterým budete muset přijet k nám na kliniku, video konzultaci neplatíte.

REFERENCE KLIENTŮ

Zde jsem se setkala já i všechna naše zvířátka s rychlou, spolehlivou a příjemnou pomocí v jakékoliv situaci. Vždy ochotní, milí a lidští! Děkuji za nekolikerou zachranu života!

— Anna B

REFERENCE KLIENTŮ

Velikánský dík

Škoda, že nemohu dát více hvězdiček. Paní doktorka je úžasný odborník, který dokáže zázraky. Dnes se s úžasným nasazením věnovala našemu depozitnímu koťátku, které doslova vrátila do života, i napíchnutí kanyly "na první dobrou" u dehydratovaneho 200.gramového koťátka zaslouží obdiv. S čistým svědomím a moc ráda paní doktorku doporučuji. Zaslouží si obdiv a velikánský dík ?

— Maja Stehlíková

REFERENCE KLIENTŮ

Kliniku mohu hodnotit jako spolupracovník a musím říct, že jejich zájem vzdělávat se v oboru, sledovat aktuální metody léčby a pracovat s nejlepšími lékaři a vybavením, je obdivuhodná. Neustále vylepšují svůj systém práce, aby klientům poskytovali co nejlepší služby. Všichni na klinice jsou úžasně milí a je vidět, že ze srdce svou práci a zvířata milují.

— Renata Novotná

REFERENCE KLIENTŮ

Profesionální přístup

Paní doktorka Eva Třešňáková se i na konci své pracovní doby po mnoha vyšetřeních chová jako profesionál, její přístup je lidský a podle mne správný. Děkujeme za pomoc a za záchranu našeho pejska.

— Robert Lízler a Kateřina Lízlerová

REFERENCE KLIENTŮ

Doporučuji

S nejklidnejším svědomím jaké jsem kdy měla tuto kliniku doporučuji. I když můj čtyrnohý parťák včera svůj boj s nemocí prohrál paní doktorka Koudelková spolu se svojí kolegyní (bohužel si nepamatuji jméno - milá příjemná dlouhé vlasy slovensky mluvící) se snažily do poslední chvíle najít cestu k záchraně života. Pro paní doktorku nebyl žádný problém po dobu léčení reagovat na mé volání a prosebné SMS s prosbou o pomoc a to i v době svého osobního volna. Děkuji chvíli, kdy můj prst klepnul na internetové stránky této veteriny. A Vám výše jmenovaným ještě jednou děkuji za Vaší obětavost a cit.

— Gubertová Daniela Praha 5

REFERENCE KLIENTŮ

Profesionální doktorky

Jsou tam velmi profesionální doktorky, mým pejskům věnují maximální péči. Není to jen o ošetření, ale i celkově o přístupu, pohlazení, piškotky atd....děkujeme ???

— Šárka Košova

REFERENCE KLIENTŮ

Vyndání stehů

Dnes jsem byl s kočkou na vyndání stehů po zákroku, který byl proveden na jiné veterinární klinice. Přesto jsem se setkal s vřelým a ochotným přijetím. Profesionální přístup. Příjemné prostředí. Vřele doporučuji všem. Bezkonkurenční. Takto by to mělo fungovat.

— Ladislav Labuda

REFERENCE KLIENTŮ

Skvely personal, vysoka kvalita servisu.

I kdyz kocicka se vubec nenechava osetrit, tak to se tady vzdicky zvlada.
Dekuji moc za vasi praci:)

— Lilia Schmidt

REFERENCE KLIENTŮ

Odbornost a lidský přístup

Dobrý den,
Chtěla bych poděkovat p.doktorce Koudelkové a celému týmu za profesionalitu a za lidský přístup. Máme 2 kocourky a 3 kočičky. Využívám jejich služeb už asi šest let a nikdy bych neměnila.

— M.Ziaťková, Praha 4 Chodov

REFERENCE KLIENTŮ

Profesionalita a etické chování

Dobrý den, touto cestou bych Vám a kolegovi, který nás včera navštívil v Zelenči, mnohokrát poděkovala! Vážím si jeho profesionality a etického chování. Prosím, vyřiďte mu mé poděkování. Jsem ráda, že existujete!

— Reslerová, Zeleneč

DALŠÍ OTÁZKY

Potřebujete rychlou pomoc? Jsme připraveni.

OBJEDNÁNÍ SE

VOLEJTE KDYKOLIV 8-22

Kontaktujte nás. Pomůžeme.

ČERSTVÉ NOVINKY

Sledujte nás na Facebooku