Jak zaparkovat u naší kliniky Premiumvet

Naše klinika Premiumvet sídlí na Žižkově nedaleko OC Atrium Flora. Jestli se k nám se svým mazlíčkem chystáte autem, máte hned několik možnosti, jak v okolí pohodlně zaparkovat.

Parkování Praha 3 rezidenti, parkování Praha 3 nerezidenti, Atrium FloraParkování před klinikou
Parkování před klinikou

Jedno bezplatné parkovací místo najdete přímo u naší kliniky, ulice Jičínská 47. Parkovat zde můžete až do 17. hodiny. Druhé místo pak lze nově využít kdekoliv v modré zóně v rámci Prahy 3, před naší budovou nebo v okolních ulicích — v takovém případě je třeba nahlásit na recepci vaši SPZ, abychom ji mohli zadat do systému (můžete nám zavolat chviličku předem a zeptat se, jestli místo není obsazené). Doporučujeme zde parkovat zejména v podvečerních a večerních hodinách.

Pokud jsou obě tato místa obsazená a jede vás více, můžete před klinikou krátce zastavit na blikačky, vysadit spolucestující s mazlíčkem, a zaparkovat na jiném místě v okolí.

Když to nejde před klinikou…

Další možnost máte přes ulici u Olšanských hřbitovů. Od pátku 17 hod. do neděle 17 hod. je zde parkování zdarma na bíle přerušovaných čarách. Ve zbylém čase během celého týdne se za parkování platí přes automat (30 Kč / hod.). 

V rámci modré zóny běžně parkovat nedoporučujeme — místa jsou vyhrazené pro auta rezidentů Prahy 3 (nebo auto se zadanou SPZ v našem systému). I zde je každopádně parkování po uhrazení parkovného možné. Jednoduše např. přes aplikaci pro chytré telefony MPLA.

Parkování Praha 3 rezidenti, parkování Praha 3 nerezidenti, Atrium Flora
Parkování u Olšanských hřibotvů.

Největší prostor pak nabízí obchodní centrum Atrium Flora, které je od nás vzdálené necelých 300 metrů, zhruba 4 minuty chůze. Možnosti parkování v podzemním parkovišti, jak uvádí stránky centra, jsou následující:

  • Příjezd Po – Pá 8:00 – 18:00 (1 hodina parkování zdarma)
  • Příjezd Po – Pá 18:00 – 8:00 (3 hodiny parkování zdarma)
  • Víkendy a svátky (3 hodiny parkování zdarma)
  • Cena za každou další započatou hodinu 50 Kč.

Dorazit samozřejmě můžete i MHD. Nejbližší stanice metra je Flora na trase A, případně zastávka Olšanské náměstí pro autobusy i tramvaje.

ČERSTVÉ NOVINKY

Sledujte nás na Facebooku