Otevíráme novou veterinární kliniku na Letné

Máte to k nám na Žižkov daleko? Od letošního podzimu 2021 pro vás otevíráme druhou veterinární kliniku, se sídlem na Praze 7 — se stejně špičkovým vybavením i většinou specialistů, které můžete znát z naší kliniky PremiumVet na Jičínské.

Naším cílem vždy bylo a je nabízet kvalitní péči pro potřebný počet zvířecích mazlíčků. I proto jsme se rozhodli vybudovat novou kliniku a přijmout další kolegy, kteří nám pomohou stávající služby rozšířit a umožní tak ošetřit v klidu všechny pacienty.

Pracovní doba kliniky na Letné:

  • po-pa 8:00-11:00 / 15:00-20:00 (v čase 11:00-20:00 operujeme)
  • so-ne 10:00-12:00

Ostatní časy během víkendu sloužíme na VK Jičínská (a provádíme výjezdy domů)

Moderní vybavení i sdílená kartotéka

Na Letné pro vás máme připravené kompletní přístrojové vybavení, ať už jde o nejnovější mikroskop pro sledování změn na kůži, krevní analyzátor, díky kterému budeme moct provést kompletní vyšetření krve již během 15 minut přímo na místě, a mnoho dalšího. Samozřejmostí je operační sál pro chirurgické zákroky i možnost hospitalizace nemocných zvířat.

V klinice se navíc setkáte i s našimi skvělými specialisty (ortoped, dermatoložka, kardiolog a další), kteří budou střídavě sloužit na obou místech. Tým vznikající kliniky ale doplní i noví kolegové.

Výhodou pro stávající klienty pak určitě bude sdílená kartotéka. Historii léčby našich zvířecích pacientů vedeme v interním sdíleném systému, přístup k ní tedy máme bez ohledu na to, kterou z našich klinik navštívíte či pokud si objednáte výjezd domů.

Z letenské ordinace totiž budou pokračovat také naše výjezdy. Domácí ošetření se tím pádem zejména pro klienty z Prahy 6 a 7 stane ještě dostupnější.

Letenskou kliniku najdete na adrese Milady Horákové 94, hlavní vchod ovšem bude z ulice U Letenské vodárny (druhý vchod od fotbalového stadionu AC Sparta Praha). Parkování pro klienty bude možné v okolí na modrých zonách pomocí přenosné parkovací karty nebo v podzemním parkovišti u kliniky.

Vyšetření zdarma do konce roku

V rámci otevření nové kliniky jsme pro vás připravili rovněž akci — základní klinické vyšetření zdarma (běžně 339 Kč) až do 31.12.2021. 

Oficiální otevření plánujeme v průběhu září, o přesném termínu vás každopádně budeme informovat ve stávající ordinaci i na našich sociálních sítích. Pokud byste se už chtěli do nové ordinace objednat, můžete nám zavolat na číslo 777 002 121.

Titulní foto od FLOUFFY pro Unsplash.

ČERSTVÉ NOVINKY

Sledujte nás na Facebooku